Yıldırım Çilingir Anahtarcı, Anahtarcı sektörde geçirilen 10 seneyi aşkın sürenin ardından bu sektörde kazanılan bilgi, birikim ve tecrübe ile yoluna devam eden; sektörde etkili bir çilingir Anahtarcı firmasıdır. Yıldırım Çilingir tüm Kayseri’de hizmet veren geniş bir çilingir ağına sahiptir. Bu geniş çilingir ağı sayesinde Kayseri’nin bir ucundan diğer ucuna Kayseri’deki tüm çilingir işlerinde en yetkili iş yerlerinden birisi olmayı başarmıştır.

Yıldırım Çilingir olarak işlerimize gösterdiğimiz özen ve özveri ile siz değerli müşterilerimizin ilgisini çektiğimizi düşünüyoruz. Bu sektörde geçen seneler bize gösterdi ki müşterisini memnun edemeyen iş yeri ayakta kalamaz. Bizler de bunun sonuna kadar farkındayız ve işlerimizde ilk önceliğimiz her zaman müşterilerimiz olmuştur, ve daima da olacaktır.tecrübeli ekibimizle tüm Kayseri için en kaliteli çilingir, anahtar ve anahtarcı, oto çilingir, kapı çilingir, kasa çilingir. gibi hizmetleri en kısa sürede en kaliteli şekilde vermekteyiz. İşlerimizi son teknoloji ürünleri kullanarak yapmaktayız ve bu işlerde tecrübeli olan kadromuzla da size alacağınız en kaliteli çilingirlik hizmetini sağlıyoruz. KAYSERİ ÇİLİNGİR

KAYSERİ Çilingir olarak sizlere bir çok farklı hizmet sunmaktayız. Bunlardan en önemlisi sunduğumuz çilingir ve Anahtarcı hizmetleridir. Bu konuda sizlere en hızlı ve en kaliteli işçiliği sunuyoruz. Çilingir dışında anahtar ve anahtarcı denilince de akla gelen ilk iş yeri olmayı başardık. Bunun dışında oto çilingir, oto çilingiri, araba çilingiri, araba anahtarı gibi kavramlar aklınıza her zaman Yıldırım Çilingir ile birlikte gelsin. Ev kapısı açma. Çelik kapı ya da ahşap kapı kilit tamiri için de ilk aranacak yer kırıkkale çilingir olmalıdır. Yıldırım Çilingir firması olarak Kayseri’de ilk akla gelen Çilingir ve Anahtarcı firmalarından birisi olduk.

Kırıkkale Çilingir olarak anahtar ve anahtarcı ile alakalı her konuda bizlerden yardım alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.  Her marka kapı açma ve kapı kilidi tamirini profesyonel uzmanlarımızla garantili olarak yapıyoruz.

Bizi arayın:YILDIRIM ANAHTAR

0 531 977 92 96

 

Tıkla Ara
× Bize Yazın